Save vacancy
About the job
Voor een bedrijf regio Dendermonde zijn we op zoek naar een productiearbeider die al het voorbereidend werk zal uitvoeren voor de operatoren.
In deze functie ben je verantwoordelijk voor
- Het voorbereiden van stansen, stempels en de inkten die nodig zijn voor het uitvoeren van de orders.
- Je bent zelf verantwoordelijk voor kleine reparaties aan de stansen, het plaatsen van de stansen aan de juiste machines en het bepalen wanneer de inkten gereed moeten zijn.
- Nadat je alles voorbereid hebt, breng je de nodige informatie digitaal in.
- Je bent verantwoordelijk voor het in de gaten houden van de stock en de verschillen door te geven tussen de fysieke stock en de stock die in de pc geregistreerd staat.
- Als werkvoorbereider ben je ook behulpzaam tegenover de logistiek met betrekking tot het laden en lossen van inkten of lege inkttonnen.
Zie jij jezelf in deze functie? Solliciteer dan nu!
Who are we looking for?
- Je kan zelfstandig werken
- Je hebt kennis Microsoft Excel
- Je bent graag bezig met je handen
- Je bent nauwkeurig in je werk want jouw voorbereiding is cruciaal voor de mensen van de productie
- Je bent een echte initiatief nemer. Als je merkt dat het doorgegeven werkschema niet meer aan de prioriteiten voldoet, dan bespreek je dit met je leidinggevende
- Een persoon met flexibele en behulpzame ingesteldheid is een meerwaarde voor het bestaande team
What do we offer?
- Je komt terecht in een mooi bedrijf
- Je zal in 2 ploegen werken
- Afwisselende job
- Maaltijdcheques
- Groepsverzekering
- 3 extra dagen betaald verlof
- Mogelijkheid tot leasen van een (elektrische) fiets
Apply now!
Are you really interested in this job? Apply today. We will contact you for a personal interview.