Metal

Save vacancy

Half automaat lasser/ operator lasrobot

Erembodegem

Temporary with a chance of permanent employment - Fulltime

Worker

About the job

Als lasser kom je bij  terecht in de wereld van toeleveringen. Hierdoor kan je echt jouw talent gebruiken om veelzijdige orders tot een goed einde te brengen.

 Je staat in voor het zorgvuldig op maat samenstellen, lassen én afwerken van diverse constructies. Soms zal je manueel lassen, andere keren gebruik je onze lasrobot. Het is voor jou ook een evidentie om hierbij rekening te houden met onze kwaliteitsvereisten.

 Het gaat hier vooral om halfautomaat lassen en het bedienen van de lasrobot.


4 redenen waarom jij  de nieuwe lasser van onze klant kan worden:

  • Je hebt een echte passie voor metaalbewerking. Je volgde daarom dan ook een opleiding tot lassen.
  • Je kan als geen ander halfautomaat lassen en de bijhorende plannen kennen voor jou geen geheimen meer.
  • Je bent op zoek naar een volgende stap in jouw loopbaan als lasser.
  • Je staat ook open voor de bediening van een lasrobot. 

Who are we looking for?

  • Technische interesse of ervaring
  • Je steekt graag je handen uit de mouwen
  • Oog voor kwaliteit en nauwkeurigheid
  • Motivatie en teamspirit

Ervaring met de lasrobot is mooi meegenomen, maar geen must – Onze klant leert jou de fijne kneepjes van het vak.

What do we offer?

  • Loon! Wij voorzien een competitief loon in verhouding met jouw ervaring en competenties. 
  • Een goede work-life balance! Je werkt in een 2-ploegensysteem: je werkt van 6u-14u of van 14u-22u. Op vrijdag werk je tot 12u30 of 19u. Tijd genoeg dus om de week goed af te sluiten.
  • Extra verlofdagen! Bij ons krijg je 3 ADV-dagen op jaarbasis.
  • Maaltijdcheques 
  • Een werkgever die oog heeft voor jouw talenten en competenties, dit binnen een informele en no-nonsense bedrijfscultuur.
This position is open to everyone, regardless of gender.
Konvert HR VG.1537/BUCP W.INT.534 00134-406-20121024 20252-405-20210125 DG-LAV-044 Kvk 56585969