Save vacancy
About the job
De toonaangevende chocoladefabrikant LIMAR Chocolates zoekt nieuwe medewerkers om mee te helpen aan het maken van smakelijke pralines!
Je takenpakket houdt in:
- Assisteren bij bereidingsprocessen: Je ondersteunt bij het voorbereiden en afwegen van ingrediënten, en helpt bij het volgen van de recepten om hoogwaardige producten te bereiden.
- Zorgen voor hygiëne en veiligheid: Je houdt de werkomgeving schoon, voldoet aan strenge veiligheidsnormen en signaleert afwijkingen.
- Gebruik van apparatuur: Je bedient en controleert apparatuur, voert kleine aanpassingen door en zorgt dat alles optimaal blijft werken.
- Ingrediëntenkennis toepassen: Je leert over de eigenschappen en toepassing van ingrediënten om bij te dragen aan een perfect eindproduct.
Who are we looking for?
- Je hebt een diploma in de voeding of gelijkwaardig door ervaring
- Fysiek werk schrikt je niet af. (Zakken van 20 kilo tillen is geen probleem voor je.)
- Je werkt nauw samen met je collega's.
- Je hebt een goede kennis van Nederlands in zowel woord als schrift.
- Je kent de HACCP regels en leeft ze ook na (geen gelnagels/nagellak, geen juwelen/piercings, het verplicht dragen van een haarnetje/baardnetje, ...)
- Je kan werken in twee ploegen
- Hygiëne en veiligheid voorop: Je werkt altijd volgens de regels en normen binnen de voedingsindustrie.
- Leergierigheid: Je bent nieuwsgierig en ontwikkelt je binnen je functie door middel van training en praktijkervaring.
- Oog voor detail: Je levert consistent nauwkeurig werk af, zodat elk product voldoet aan de hoge kwaliteitsstandaarden.
What do we offer?
Je krijgt van ons:
- Een gedegen inwerktraject waarin je alle kneepjes van het vak leert.
- Interne trainingen om jouw kennis van apparatuur en ingrediënten verder te ontwikkelen.
- Een werkomgeving waarin teamwork en innovatie centraal staan.
- Doorgroeimogelijkheden binnen een toonaangevend voedingsbedrijf.
- Een vast contract na een geslaagde interimperiode
- Een mooi startersloon van € 17,66 (na opleiding) met bijhorende ploegenpremie
- Een goede work/life balance dankzij ons ploegensysteem
- Je zult werken in 2 ploegen:
de vroege ploeg 6u-14u of de late ploeg 14u-22u - We werken standaard 38u, in de drukke periode is dat 40u - daardoor ben je in de rustige periode op vrijdag vroeger thuis (vroege 6-12h en late 12-18h)
- Een gloednieuwe moderne fabriek als werkomgeving
Apply now!
Are you really interested in this job? Apply today. We will contact you for a personal interview.