CUSTOMER CARE MEDEWERKER IN E-COMMERCE (M/V)

LOCATION Region Halle
CATEGORY Customer Service
SECTOR Textiles, apparel & clothing
CONTRACT Temporary
REFERENCE 7/707/201807563

PROFILE

Voor een bloeiende firma in Ruisbroek zijn wij op zoek naar vlotte customer care medewerkers!

Samen met je collega's zorg je voor een vlotte, correcte en professionele behandeling van vragen die onze leden stellen. Dit doe je zowel via mail, live chat en telefoon. Naast het klantvriendelijk beantwoorden van alle vragen, geef je ons team op regelmatige basis ook een overzicht van de feedback die onze leden geven op onze verkopen en service. Kortom, je verzekert enerzijds dat elke klantenvraag een kwalitatieve opvolging krijgt en anderzijds bouw je mee aan de verdere groei van onze organisatie.
Je krijgt een praktijkgerichte opleiding waarin we je vertrouwd maken met onze klantgerichte manier van werken.

REQUIRED QUALIFICATIONS

Je bent behulpzaam en houdt ervan mensen te helpen Je hebt een positieve, vrolijke persoonlijkheid Je hebt een perfecte beheersing van de Franse taal in woord en schrift en spreekt en schrijft goed Nederlands en Engels Je hebt een ‘hands on' mentaliteit en je bent proactief in het oplossen van problemen Je bent zeer georganiseerd en je hebt oog voor detail Je bent een echte teamplayer maar je kan ook autonoom werken Je bent stressbestendig en je kan werken met deadlines Je bent vertrouwd met Microsoft Office toepassingen zoals Excel, Word, etc. Je kan blind en foutloos typen Flexibel in het opnemen van avond- of weekendwerk Een passie voor mode is meegenomen

JOBRELATED COMPETENCES

- De beschikbaarheid van het product, de dienst controleren De gegevens van de bestelling, de reservatie, ... invoeren

- De gegevens over de activiteiten van de dienst of de organisatie opvolgen en analyseren Een vooruitgangstraject voorstellen

- De klant informeren over de kenmerken van de producten De klant adviseren bij zijn keuze

- Digitale opvolgingsdocumenten van de oproep invullen

- Het doel van de oproep kenbaar maken of identificeren (bestelling, verkoop, informatie, reclame, bijstand, ...)

- Zich voorstellen aan de telefoon De identiteit en de gegevens van de gesprekspartner controleren (klantnummer, adres, ...)

- Behandelt: Binnenkomende oproepen (consumentendienst, opnemen van bestellingen, bijstand en hulp aan klanten, ...)

OFFER

Een gevarieerde functie en de nodige zelfstandigheid Je krijgt de kans om mee te groeien in een snel groeiend e-commerce bedrijf Een interessant verloningspakket Een jong, dynamisch en geëngageerd team. Werkuren zijn van 9u tot 18u .

Konvert Interim Halle

Bergensesteenweg 97
1500 Halle
+32 (0)23 81 23 71

Confirm your registration through the mail you received.

Tell us more about yourself! Complete your MyKonvert profile before you can apply.

share this vacancy
download this vacancy
Most Recent vacancies

Kwaliteitscontroleur (m/v)

Region Halle

Stafmedewerker (m/v)

Region Halle

Administratief Medewerker E-Commerce (m/v)

Brussels Capital

Verkoopsmedewerker 38u beenhouwerij regio Sint-Pieters-Leeuw (m/v)

Region Halle

Verkoopmedewerker (m/v)

Region Halle

Administratief Assistent E-Commerce (m/v)

Brussels Capital

Online Merchandiser (m/v)

Region Halle

Vlotte administratief bediende gezocht (m/v)

Region Halle

Winkelmedewerker Sint genesius Rode (m/v)

Region Halle

Flying Assistant Store Manager-Verkoper (m/v)

Region Vilvoorde - Zaventem