CUSTOMER CARE MEDEWERKER MET INTERESSE IN FASHION (M/V)

LOCATION Region Halle
CATEGORY Sales/Marketing
SECTOR Textiles, apparel & clothing
CONTRACT Temporary with a chance of permanent employment
REFERENCE 6/502/201807447

PROFILE

Voor een bloeiende firma in Ruisbroek zijn wij op zoek naar vlotte customer care medewerkers! Samen met je collega's zorg je voor een vlotte, correcte en professionele behandeling van vragen die onze leden stellen. Dit doe je zowel via mail, live chat en telefoon. Naast het klantvriendelijk beantwoorden van alle vragen, geef je ons team op regelmatige basis ook een overzicht van de feedback die onze leden geven op onze verkopen en service. Kortom, je verzekert enerzijds dat elke klantenvraag een kwalitatieve opvolging krijgt en anderzijds bouw je mee aan de verdere groei van onze organisatie. Je krijgt een praktijkgerichte opleiding waarin we je vertrouwd maken met onze klantgerichte manier van werken.

REQUIRED QUALIFICATIONS

• Je bent behulpzaam en houdt ervan mensen te helpen • Je hebt een positieve, vrolijke persoonlijkheid • Je hebt een perfecte beheersing van de Nederlandse taal. • Je hebt een ‘hands on' mentaliteit en je bent proactief in het oplossen van problemen • Je bent zeer georganiseerd en je hebt oog voor detail • Je bent een echte teamplayer maar je kan ook autonoom werken • Je bent stressbestendig en je kan werken met deadlines

JOBRELATED COMPETENCES

- Administratieve dossiers samenstellen Gegevens, de actualisatie van gegevens, terugzendingen of aanmaningen controleren

- Documenten coderen, klasseren en archiveren

- Brieven, tabellen, ... invoeren volgens instructies

- Kopieerwerk verrichten

- De voorraad opvolgen, tekorten vaststellen Bestellingen plaatsen

- Telefonische oproepen aannemen Doorverbinden naar de gevraagde gesprekspartners Een boodschap noteren

OFFER

Een gevarieerde functie in een jong, dynamisch en geëngageerd team, waarbij je de nodige zelfstandigheid krijgt. Je krijgt de kans om mee te groeien in een snel groeiend e-commerce bedrijf en ontvangt een interessant verloningspakket. Interesse? Aarzel dan niet langer en bezorg ons je cv via aalst@konvertoffice.be of bel ons op het nummer 053/80.34.78 Tot binnenkort!

Konvert Office Aalst

Alfred Nichelsstraat 2
9300 Aalst
+32 (0)53 80 34 78

Confirm your registration through the mail you received.

Tell us more about yourself! Complete your MyKonvert profile before you can apply.

share this vacancy
download this vacancy
Most Recent vacancies

DRINGEND Communicatieve debiteurenexpert (m/v)

Region Gent

Boekhoudkundig Administratief Medewerker (m/v)

Region Asse

Administratief bediende (m/v)

Region Asse

Logistiek medewerker (m/v)

Region Aalst

Commerciële Jobstudent Telemarketing (m/v)

Region Aalst

Senior Accountmanager Outsourcing (m/v)

Region Aalst

Vliegende uitzendconsulent(e) Konvert Interim Aalst/Dendermonde (m/v)

Region Dendermonde - Wetteren

Eerste analist projecten (m/v)

Region Bornem - Puurs - Willebroek

Technisch Administratief Medewerker (m/v)

Region Ninove - Geraardsbergen - Zottegem

Dynamische Accountant (m/v)

Region Dendermonde - Wetteren