Vacancy

TIJDELIJKE CREATIEVE MEDEWERKER MET COMMUNICATIEVE VAARDIGHEDEN (M/V)

Region Halle
Temporary
Reference: 7/707/202033434

Function

Mode- en lifestyle, het domein dat vanaf 2000 de wereld in de ban houdt. Dagelijks worden wij beïnvloed door diverse/leuke attributen, waardoor deze sector een enorme impact op onze persoonlijkheid heeft.

Samen met je collega' s zorg je voor een vlotte, correcte en professionele behandeling van de vragen die onze leden stellen, dit doe je zowel via mail, live chat en telefoon. Naast het klantvriendelijk beantwoorden van alle vragen geef je ons team op regelmatige basis ook een overzicht van de feedback die onze leden geven op onze verkopen en service. Kortom, je verzekert enerzijds dat elke klantenvraag een kwalitatieve opvolging krijgt en anderzijds bouw je mee aan de verdere groei van onze organisatie.

Wil je graag een belangrijk deel uitmaken voor elke generatie, ben je capabel om een grote verantwoordelijkheid te dragen & schrikt de indrukwekkende aansprakelijkheid jou niet af? Solliciteer dan nu voor via de volgende kanalen: - Tel: 024/11.30.93

Your profile

3-talig

Creatief

Gemotiveerd

Communicatief

What do we offer?

Tijdelijke vacaturen (opstart november tot eind december)

Mooie verloning

Joviale wekomstandigheden

 

Jobrelated competences

  • De klant informeren over de kenmerken van de producten De klant adviseren bij zijn keuze
  • Zich voorstellen aan de telefoon De identiteit en de gegevens van de gesprekspartner controleren (klantnummer, adres, ...)
  • De beschikbaarheid van het product, de dienst controleren De gegevens van de bestelling, de reservatie, ... invoeren
  • Behandelt: Binnenkomende oproepen (consumentendienst, opnemen van bestellingen, bijstand en hulp aan klanten, ...)

Is this the right job for you? Don't miss this opportunity and apply today!

Contact

Konvert Interim Halle

Bergensesteenweg 97 - 1500 Halle

+32 2 381 23 71

halle.interim@konvert.be

Privacy policy


Before completing your file or submitting your application, we kindly ask you to accept our Privacy Policy which enables us to better protect your data.

View our privacy policy