Voor een textielbedrijf regio Zele zijn wij op zoek naar een operator voor de tuftafdeling. Je zal starten als bobijnopzetter en aanknoper. Het opzetten van bobijnen vereist een goede fysieke conditie, want deze wegen 5 kg en moeten tot boven schouderhoogte worden opgezet. Het aanknopen werd vroeger manueel gedaan maar nu is er een draagbaar toestel dat de draden machinaal aan elkaar zet. Na deze fase zal je opleiding krijgen als operator aan de tuftmachine. Deze machine legt lussen in de draden met behulp van lange naalden.
Je werkt in 2 ploegen en werkt dagelijks 8u met 10 min. pauze. Roken is niet toegestaan op de site!
Uren van 5-13u +10 min (pauze van 9-9u10) en 13-21u + 10 min (pauze van 17-17u10).
Interesse in deze mooie functie? Bel dan snel 09 219 09 82 of solliciteer online via konvert.be
Bij voorkeur heb je reeds ervaring als operator. Ervaring in de textielsector is een groot pluspunt, maar geen vereiste. Interesse om iets bij te leren wel!
Je kan werken in twee ploegen.
Je beschikt over eigen vervoer
Je spreekt goed Nederlands en woont liefst in de regio
Je bent NIET kleurenblind want je moet de draden kunnen herkennen aan hun kleur.
Heel de site is rookvrij, dus je bent geen roker of kan 8u per dag zonder roken
Wij bieden je een functie in een bedrijf met naam en faam in zijn branche.
Na een geslaagde interimperiode maak je kans op een vast contract + groeps- en hospitalisatieverzekering
Het loon is €14.3802 per uur + 6% ploegenpremie (2 ploegen) + €7.70 per dag maaltijdcheques.
Is this the right job for you? Don't miss this opportunity and apply today!
Before completing your file or submitting your application, we kindly ask you to accept our Privacy Policy which enables us to better protect your data.
View our privacy policyRegion Waasland
Region Waasland
Region Waasland
Region Dendermonde - Wetteren
Region Dendermonde - Wetteren
Region Waasland
Region Aalter - Deinze
Region Dendermonde - Wetteren
Region Dendermonde - Wetteren