Voor een toonaangevend en innovatief voedingsbedrijf te Lokeren zoekt Konvert een ervaren Brand Manager met een hart voor chocolade.
In 1995 startte dit bedrijf en werd onmiddellijk gezien als uniek in de wereld. Tot op vandaag verwennen ze elke chocoladeliefhebber met de beste ingrediënten en nieuwe ideeën.
Als Brand Manager ben je verantwoordelijk voor de volledige product lifecycle van strategie tot evaluatie. Je ondersteunt de sales teams met product marketing plannen, en bepaalt mee de strategie per kanaal en per markt.
Jouw takenpakket:
- Je blijft op de hoogte van de markt en consumententrends binnen de categorie van de voeding.
- Je identificeert en ontwikkelt nieuwe producten en concepten, rekening houdend, enerzijds, met de interne strategie en, anderzijds, met de externe consumentennoden en het competitieve landschap in Europa (in extensie de rest van de wereld)
- Je maakt de product marketing plannen (inclusief de product P&L) voor nieuwe lanceringen van producten. Je doet dit in nauwe samenwerking met productie, sales en finance. Je bepaalt het budget, het productassortiment, de communicatiestrategie, de marketingacties en ondersteunt de salesploeg met productinformatie en promotiemateriaal. Je houdt rekening met het retaillandschap en de topklanten per markt, en past het plan aan in functie van de lokale noden.
- Je hebt een grondige kennis van de verschillende communicatiemogelijkheden en meer bepaald in het digitale medialandschap.
- Je beheert en overziet de volledige lifecycle van het product. Je werkt hiervoor nauw samen met sales en productie met als doel (1) het productaanbod en stockbeheer optimaal te houden, (2) een continue aanwezigheid op de retailvloer te behouden en (3) de doorverkoop te maximaliseren.
- Je analyseert de resultaten en toetst deze af met de prognoses van de product P&L. Bij (budgettaire) afwijkingen pas je het plan aan om in lijn te blijven met de forecast.
- Je bewaakt het merk. Je bouwt mee aan de visie en de missie, en je zorgt voor een groeiende naamsbekendheid.
- Master in business management, marketing of gelijkwaardig
- > 5 jaar ervaring in marketing, category management of product management
- Ervaring in een multinationaal bedrijf en/of in FMCG is een plus
- Resultaatgerichte en sterke projectmanagement vaardigheden
- Ondernemende en pragmatische aanpak
- Werkt graag zelfstandig, maar is ook vlot in communicatie en samenwerking met andere teams
- Analytische mindset met een probleemoplossende aanpak
- In staat om kwalitatieve interne rapportages voor te bereiden en te presenteren
- Vloeiend in Engels
- Passie voor het product en het merk
Uitdagende functie in een jonge, dynamisch groeiende KMO met een familiale werksfeer waar trots, goed gevoel, wij samen, gelijkwaardigheid en respect de kernwaarden zijn.
Is this the right job for you? Don't miss this opportunity and apply today!
Before completing your file or submitting your application, we kindly ask you to accept our Privacy Policy which enables us to better protect your data.
View our privacy policyRegion Waasland
Region Waasland
Region Waasland
Region Waasland
Region Waasland
Region Waasland
Region Gent
Region Waasland
Region Waasland